درباره ما

اهداف ما

تلاش ما این است که هر شخص ایرانی و یا هر کسب و کار ایرانی یک پایگاه اینترنتی داشته باشد. که بتواند بدون نیاز به کوچکترین دانش برنامه نویسی کنترل کامل قسمت های مختلف سایت را بر عهده خود داشته باشد و کسب و کار خود رونق بخشد.
ما در هماهنگ وب این فرضیه را برای شما محقق خواهیم ساخت و با طراحی و تولید وب سایت های حرفه ای شما را در رسیدن به اهداف تان یاری می کنیم.
ادامه مطلب

آشنایی با ما

هماهنگ وب قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه طراحی وب سایت حرفه ای در تهران و ایران با تیمی کاملا متخصص و حرفه ای در زمینه های طراحی و ساخت سایت با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی،طراحی وب سایت شخصی،طراحی سایت عکاسی،طراحی سایت علمی،طراحی سایت صرافی،ساخت سایت های پرتال و طراحی سایت تبلیغاتی و دارای بیش از 500 نمونه کار با قیمت مناسب در طراحی و داشتن پلن های پایه تا حرفه ای هماهنگ وب را به برترین گروه تبدیل نموده است. مشاوره رایگان برای طراحی سایت حرفه ای در تهران با امکانات یک سایت استاندارد با قیمت مناسب همراه با خدمات بهینه سازی و سئو که سایت و کسب و کار شما را در صفحه اول گوگل با کلمات پیشنهادی شما نمایان میکند تخصص هماهنگ وب می باشد. ما همواره تلاش میکنیم برای ایرانی بهتر و برتر .

 • هماهنگ وب با تکیه بر استراتژی 10 ساله مشتری محور خود در پی تحقق چشم اندازی به شرح زیر می باشد:
  – انتخاب نخست مشتریان هدف شامل:
  متقاضیان سایت فارسی زبان در سرتاسر دنیا
  شرکت های متقاضی وب سایت
  شرکت های متوسط و بزرگ داخلی و خارجی
  – انتخاب نخست نیروهای نخبه برای همکاری
  – بیشترین سهم بازار در میان شرکت های ارایه دهنده طراحی سایت

 • هماهنگ وب بر آن است تا با افزایش و رونق کسب و کار مشتریان خود و تبدیل آنها به مشتری همیشگی با تامین سه اصل قیمت ، کیفیت مطلوب و حفظ ارزش های اجتماعی چشم انداز خود را تحقق بخشد.
  -شناسایی پروژه
  -برنامه ریزی پروژه
  -پیاده سازی پروژه
  -تحویل پروژه